E-mail:info@mebelkowo.com.pl| Telefon: 509 019 699
Basket_selected
Twój koszyk:0,00 zł
Ilość sztuk: 0

O firmie


 

Mebelkowo.com.pl to miejsce, gdzie znajdziesz wyjątkowe mebelki dla dzieci, młodzieży a także dodatki, ozdoby, materace, dywany czy pufy. Jednym słowem wszystko, czego potrzebujesz, żeby urządzić pokój swojego wyjątkowego dziecka.

Oferta obejmuje ponad 500 produktów. Nasz asortyment pochodzi od sprawdzonych i zaufanych producentów. Bowiem bezpieczeństwo użytkowania mebelków to zasada, którą przekładamy ponad wszystko. Zakupy w mebelkowo.pl to gwarancja udanych zakupów i zadowolenia w użytkowaniu zakupionego towaru.

Jeśli postanowili Państwo samodzielnie zmontować zakupione meble, przygotowaliśmy dla Państwa specjalne filmy instruktażowe, które na pewno – obok tradycyjnych instrukcji, również dostępnych na naszych stronach – pomogą i doradzą na co należy zwrócić uwagę w jaki sposób najszybciej poradzić sobie z tą pracą.

Płatności w Mebelkowo.com.pl można dokonać gotówką lub przelewem. Do każdego zakupu dołączamy fakturę VAT.

Naszym priorytetem jest doskonała i kompleksowa obsługa klienta. Aby Państwa satysfakcja z dokonanych zakupów była jeszcze większa, oferujemy atrakcyjne promocje. Zapytaj o aktualną promocję naszego konsultanta. Chętnie doradzimy oraz odpowiemy na pytania jakie mogą się nasunąć podczas przeglądania oferty. Wszelkie uwagi i wskazówki są dla nas bardzo cenne.
 
Jesteśmy sklepem internetowym. Staramy się obniżać koszty, by móc Państwu zaoferować jak najkorzystniejsze ceny. Dlatego zdecydowaliśmy, że nie będziemy prowadzili punktu sprzedaży.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mebelkowo.com.pl