E-mail:info@mebelkowo.com.pl| Telefon: 509 019 699
Basket_selected
Twój koszyk:0,00 zł
Ilość sztuk: 0

ZADZWOŃ

tel. 509 019 699

NAPISZ

 info@mebelkowo.com.pl

Nasze aukcje na Allegro

 

YouTube - mebelkowo.pl

Pobierz Katalog
Meble Pinio Katalog
Materac lateksowy Junior 160/80 Graffitti
Large_materac-Junior-graffitti
Cena: 500,00 zł
szt.


Dwustronny oddychający materac lateksowy z kolekcji Junior od polskiego producenta Hevea przeznaczony jest dla dzieci od lat dwóch do aż do osiagniecia wagi ok 80 kg. Posiada materac lateksowy, przeznaczony do użytkowania przez dzieci po okresie "łóżeczkowym". Zastosowany unikalny system pionowych kanalików wentylacyjnych sprawia, że materac jest przewiewny latem natomiast ciepły zimą.
Zastosowanie lateksu zapewnia rosnącemu dziecku idealne podparcie dla kręgosłupa, wspomagając jego prawidłowy rozwój.
Materac ma właściwości antyalergiczne - lateks tworzy środowisko wolne od pleśni i roztoczy. Wkład materaca stanowi blok jednolitej perforowanej pianki lateksowej. Materac posiada dwu-wartwowy pokrowiec: wewnętrzny pokrowiec ochronny z tkaniny bawełnianej oraz zewnętrzny pokrowiec pikowany, zdejmowany do prania z dzianiny, na bazie naturalnej bawełny.

Wymiary:
Rozmiar: 160 x 80 cm
Wkład materaca: ok. 9 cm,  z pokrowcem: ok. 11 cm wysokości.
Waga materaca: ok. 10 kg.

Pokrowiec Havea Graffiti - unikatowy design pokrowca w formie napisów typu murale został zaprojektowany dla linii Havea Junior przez polskiego plastyka. Dzianina pokrowca Graffiti oparta jest o oddychające włókna poliestrowe i wiskozę. Bardzo wytrzymała i nie wymagająca specjalnej konserwacji, nawet przy wielokrotnym praniu zachowuje swoje pierwotne właściwości higieniczne i wizualne. Cechuje je duża odporność na uszkodzenia i atłasowy połysk.
W procesie produkcji poddawana specjalnemu procesowi zmiękczania dla uzyskania efektu puszystości, miękkości i delikatności.
Wszystkie użyte materiały posiadają atest EKO-TEX, pianka lateksowa posiada także certyfikat EURO-LATEX.
Dzianina pokrowca posiada atest producenta "BEZPIECZNY DLA DZIECKA"
Materac posiada 3 delikatnie zarysowane strefy uaktywniające się w miarę wzrostu wagi ciała dziecka.
Antyalergiczne środowisko stworzone przez lateks (wolne od pleśni, grzybów i roztoczy) stawia materace lateksowe na czołowym miejscu dla materacy przeznaczonych dla alergików, astmatyków i dzieci cierpiących na schorzenia związane z obecnością alergenów.

10- letnia gwarancja na wkład lateksowy. 

Grupa wiekowa: 2-16 lat