E-mail:info@mebelkowo.com.pl| Telefon: 509 019 699
Basket_selected
Twój koszyk:0,00 zł
Ilość sztuk: 0

ZADZWOŃ

tel. 509 019 699

NAPISZ

 info@mebelkowo.com.pl

Nasze aukcje na Allegro

 

YouTube - mebelkowo.pl

Pobierz Katalog
Meble Pinio Katalog
Materac lateksowy Celebrities Baby Tencel 140/70
Large_materac_lateksow_tencel
Cena: 510,00 zł
szt.


Dwustronny materac lateksowy z kolekcji Celebrities Baby od polskiego producenta Hevea przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych chwil życia. Materac posiada grubo pikowany pokrowiec, który wykonany jest z dzianiny Tencel, natomiast wkład stanowi blok jednolitej perforowanej pianki lateksowej, który zapewnia małemu dziecku środowisko pozbawione pleśni i roztoczy.
Dzięki zastosowanemu, unikalnemu systemowi pionowych kanalików wentylacyjnych, pocenie się dziecka jest praktycznie wyeliminowane, a jego kręgosłup ma idealne podparcie co wspomaga prawidłowy rozwój.
Materac posiada właściwosci ortopedyczne dzięki punktowej elastyczność lateksu.
Hevea Tencel to wyjątkowa dzianina stosowana przy materacach luksusowych dla dzieci w wersji Hevea Celebrities Baby Tencel.

Wymiary:
Rozmiar: 140 x 70 cm - idealnie nadaje się do łóżeczka niemowlęcego o standardowych wymiarach.
 
Wkład materaca: wkład z bloku pianki lateksowej 12 cm wysokości (atest PZH); z pokrowcem: 14 cm wysokości. Waga: ok 7 kg.
 
Grubo pikowany 2-warstwowy zdejmowany pokrowiec z suwakiem Tencel, zdejmowany do prania. Suwak wszyty pod kątem bezpieczeństwa dziecka (zip safe). Dzianina, z której został wykonany to Tencel, klasyczna biel na bazie naturalnej bawełny. 
Włókno celulozowe Tencel wytwarzane jest w oparciu o technologię przyjazną dla środowiska. Miękkość, puszystość i delikatność stawia go na jednym z czołowych miejsc w produkcji luksusowych i zdrowych tekstyliów. Przepuszczając powietrze gwarantuje właściwe oddychanie dzianiny oraz znajduje szczególne zastosowanie w profilaktyce i leczeniu osób skłonnych do uczuleń i alergii. Z uwagi na swoją delikatność i miękkość szczególnie polecany przez lekarzy dermatologów, alergologów i pediatrów dla niemowląt i małych dzieci.
Wkład materaca odporny jest na działanie płynów i wilgoci.
 
Wszystkie użyte materiały posiadają atest EKO-TEX, pianka lateksowa posiada także certyfikat EURO-LATEX. 
Dzianina pokrowca posiada atest producenta "BEZPIECZNY DLA DZIECKA"